Wymiana opon w samochodach osobowych

wymiana opon

Wykonujemy profesjonalną wymianę opon w samochodach osobowych. Prowadzimy usługi mobilne, dojeżdżamy do klienta w wybrane przez niego miejsce. Diagnozujemy i rozwiązujemy problemy związane z ogumieniem, a następnie sprzątamy miejsce pracy i zabieramy zużyte lub zepsute opony ze sobą. Jakość usług i porządek na stanowisku pracy to wizytówka naszej firmy. Klienci cenią nas również za szybkość reakcji i działania. Usługi wymiany opon w samochodach osobowych obejmują między innymi:

  • wymianę ogumienia,
  • naprawę na zimno w przypadku uszkodzeń mechanicznych (przecięta ściana boczna, przebita opona),
  • odkręcanie śrub zabezpieczających,
  • bieżnikowanie,
  • wyważanie kół.

Serwis ogumienia w samochodach osobowych

Jedną ze specjalności naszej firmy jest serwis opon w samochodach osobowych. Realizujemy serwis opon znanych i cenionych marek – Bridgestone, Michelin, Goodyear oraz Continental, ale także naprawiamy ogumienie mniej popularnych firm. Świadczymy także usługi wymiany opon w samochodach ciężarowych. Nasi fachowcy znają się na różnych rodzajach opon, mających odmienne właściwości, cel przeznaczenia oraz parametry. Oferujemy serwis opon szerokich, wzmacnianych, niskoprofilowych oraz bieżnikowanych. W zależności od sezonu podejmujemy się konserwacji ogumienia letniego, zimowego lub całorocznego. Bez względu na to, jakim samochodem osobowym przemieszczasz się na co dzień i po jakich drogach, nasz zespół umożliwi Ci bezpieczne podróżowanie z miejsca na miejsce.

Serwis dla aut osobowych

Nasza firma specjalizuje się w mobilnym serwisie opon dla aut osobowych. Jesteśmy jednym z niewielu zakładów wulkanizacyjnych w Poznaniu, które oferują usługi z dojazdem do klienta. Ta mobilność przynosi wiele zalet. Szczególnie w porównaniu do tradycyjnych punktów stacjonarnych. Jedną z głównych przewag jest możliwość obsługi większej liczby aut osobowych. I to w jednym miejscu! W serwisie stacjonarnym można zazwyczaj obsłużyć jedynie pojazd, którym klient przyjechał. Nasz mobilny serwis opon umożliwia kontrolę i wymianę ogumienia.

Przykładamy dużą wagę do szybkości i skuteczności naszych usług. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możemy zagwarantować serwis opon w autach osobowych. Wykonany zarówno szybko, jak i sprawnie. Jesteśmy świadomi, że stan ogumienia ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo kierowców. Jest to kluczowe także dla pasażerów, więc każdą usterkę traktujemy z należytą uwagą. Wszystkie zużyte opony zabieramy ze sobą do dalszej utylizacji.

Oferujemy kompleksowe usługi wulkanizacyjne! Nie tylko dla samochodów osobowych. Mamy ofertę przeznaczoną również dla pojazdów ciężarowych. W przypadku jakichkolwiek problemów z oponami – zachęcamy do skontaktowania się z nami.