Serwis opon w Poznaniu

wymiana opon

Wykonujemy profesjonalny serwis opon na terenie Poznania i okolic. Prowadzimy usługi mobilne, dojeżdżamy do klienta w wybrane przez niego miejsce. Diagnozujemy i rozwiązujemy problemy związane z ogumieniem, a następnie sprzątamy miejsce pracy i zabieramy zużyte lub zepsute opony ze sobą. Jakość usług i porządek na stanowisku pracy to wizytówka naszej firmy. Klienci cenią nas również za szybkość reakcji i działania. Usługi serwisu opon obejmują między innymi:

  • wymianę ogumienia,
  • naprawę na zimno w przypadku uszkodzeń mechanicznych (przecięta ściana boczna, przebita opona),
  • odkręcanie śrub zabezpieczających,
  • bieżnikowanie,
  • wyważanie kół.

Serwis ogumienia w samochodach osobowych

Jedną ze specjalności naszej firmy jest serwis opon w samochodach osobowych. Realizujemy serwis opon znanych i cenionych marek – Bridgestone, Michelin, Goodyear oraz Continental, ale także naprawiamy ogumienie mniej popularnych firm. Nasi fachowcy znają się na różnych rodzajach opon, mających odmienne właściwości, cel przeznaczenia oraz parametry. Oferujemy serwis opon szerokich, wzmacnianych, niskoprofilowych oraz bieżnikowanych. W zależności od sezonu podejmujemy się konserwacji ogumienia letniego, zimowego lub całorocznego. Bez względu na to, jakim samochodem osobowym przemieszczasz się na co dzień i po jakich drogach, nasz zespół umożliwi Ci bezpieczne podróżowanie z miejsca na miejsce.

Serwis mobilny – Poznań

Nasza firma działa jako serwis mobilny. Jesteśmy jednym z niewielu zakładów wulkanizacyjnych w Poznaniu świadczących usługi z dojazdem do klientów. Serwis mobilny daje wiele korzyści w stosunku do serwisu stacjonarnego. Jego przewagą jest między innymi możliwość sprawdzenia zdecydowanie większej liczby pojazdów za jednym razem. Po przyjedzie do stacjonarnego wulkanizatora można skontrolować wyłącznie samochód, którym się przybyło. Serwis mobilny daje możliwość kontroli i wymiany ogumienia we wszystkich pojazdach znajdujących się w danym miejscu. Ponadto serwis mobilny jest najlepszym rozwiązaniem w razie awarii ogumienia na trasie. Pomożemy w wymianie koła na koło zapasowe, a także możemy podjąć się naprawy opony przy użyciu specjalistycznego zestawu naprawczego.

Usługi przeprowadzane szybko i sprawnie

Serwis opon w samochodach osobowych przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, gwarantującego serwis wykonany szybko i sprawnie. Wiemy, że nasza praca wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo kierowców i pasażerów, dlatego nie lekceważymy żadnej usterki, a usługi wykonujemy kompleksowo. Zużyte opony zabieramy ze sobą i poddajemy utylizacji.

Zajmujemy się naprawą ogumienia w samochodach osobowych, ale nasza firma prowadzi również serwis i wymianę opon ciężarowych. Zachęcamy do kontaktu w przypadku problemów wulkanizacyjnych.