Misja firmy Pneumaster

Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

mechanik samochodowy
Dlaczego serwis mobilny?
Przyjeżdżając do serwisu ciężarowego jesteście w stanie sprawdzić tylko i wyłącznie dany pojazd. Korzystając z serwisu mobilnego macie możliwość sprawdzenia w jednym miejscu wszystkich dostępnych na placu pojazdów. czytaj wiecej

Nie czekamy na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego. Jesteśmy w ciągłej gotowości do pracy. Naszą misją jest skuteczna naprawa i wymiana opon, a także solidne wykonanie pozostałych prac wulkanizacyjnych.

Jesteśmy w pełni mobilni i wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta. Pracujemy nieprzerwanie i w każdych warunkach. Zapraszamy do współpracy!

Mobilne pogotowie wulkanizacyjne

Przydarzyła się Państwu awaria ogumienia na trasie? W takiej sytuacji próba samodzielnej naprawy, bez specjalistycznego sprzętu, w większości przypadków skończy się niepowodzeniem i może powodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Z kolei skorzystanie z usługi holowania pojazdu jest bardzo kosztowne i jedynie odwleka naprawę w czasie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie mobilnego pogotowia wulkanizacyjnego. Specjaliści z naszego serwisu opon wymieniają i naprawiają opony w pojazdach ciężarowych, osobowych oraz dostawczych. Szybko i sprawnie dojeżdżamy na miejsce awarii, diagnozujemy usterkę i co najważniejsze – wykonujemy wszystkie niezbędne prace, aby pojazd był ponownie zdolny do jazdy.

Nasz cel, którym kierujemy się w pracy

W pracy stawiamy głównie na satysfakcję i bezpieczeństwo klientów. Naszym priorytetem jest dokładne sprawdzenie stanu opon oraz likwidacja wszelkich nieprawidłowości. Do monitorowania zużycia i przebiegu opon klienta używamy specjalistycznej bazy informatycznej. Dzięki temu możemy informować klientów o nadchodzącej wymianie lub ich serwisie. Oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania w zakresie ich naprawy, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję. Poza naprawą opon zajmujemy się między innymi prostowaniem felg i wyważaniem kół.

Co nas odróżnia od klasycznych wulkanizacji?

W dłuższej perspektywie skorzystanie z mobilnej wulkanizacji jest sporą oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Korzystając z naszych usług, można liczyć na doradztwo doświadczonych w swej dziedzinie fachowców. Naszą działalność wyróżnia ponadto rzetelność pracy oraz uczciwość, która wyraża się zaufaniem, jakim darzą nas klienci. Współpracując z serwisem Pneumaster, zapłacą Państwo wyłącznie za to, co zostało zrobione. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów. Wykonujemy naszą pracę dokładnie oraz według jasno określonych procedur. Jesteśmy uczciwi wobec klientów – realizujemy usługi o czasie i z gwarancją wysokiej jakości. Po skorzystaniu z usług naszego serwisu kierowcy mogą bezpiecznie wrócić na drogę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • oferujemy możliwość wymiany opon od ręki na terenie Twojej posesji, bez konieczności oczekiwania w kolejkach,
  • zawsze sprzątamy po swojej pracy, a także proponujemy klientom możliwość zabrania starych i zużytych opon,
  • rozwiążemy problemy z ogumieniem zarówno na trasie, jak i w domu lub firmie,
  • proponujemy ceny konkurencyjne w porównaniu do stacjonarnych zakładów wulkanizacji,
  • jesteśmy pasjonatami motoryzacji i chętnie podejmujemy trudne wyzwania!