Misja firmy Pneumaster - wulkanizacja całodobowa

Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

mechanik samochodowy
Dlaczego serwis mobilny?
Przyjeżdżając do serwisu ciężarowego jesteście w stanie sprawdzić tylko i wyłącznie dany pojazd. Korzystając z serwisu mobilnego macie możliwość sprawdzenia w jednym miejscu wszystkich dostępnych na placu pojazdów. czytaj wiecej

Wulkanizacja całodobowa oznacza pracę w każdych warunkach, przez 24 godziny na dobę, również bezpośrednio u klienta. Naszą misją jest skuteczne naprawienie Państwa opon. Zapraszamy do współpracy!

Mobilne pogotowie wulkanizacyjne

Przydarzyła Ci się awaria ogumienia na trasie? W takiej sytuacji próba samodzielnej naprawy, bez specjalistycznego sprzętu, w większości przypadków skończy się niepowodzeniem i może powodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Możesz również skorzystać z usługi holowania pojazdu, jednak jest ona bardzo kosztowna i jedynie odwleka naprawę w czasie. Najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie mobilnego pogotowia wulkanizacyjnego. Nasza firma sprawnie dojedzie na miejsce, zdiagnozuje usterkę i dokonana niezbędnych napraw. Naszym celem jest satysfakcja i bezpieczeństwo klientów. Działamy także w spokojniejszych warunkach. Możemy zrobić przegląd stanu ogumienia Twojej floty samochodowej na terenie firmy oraz zaproponować odpowiednie usługi wulkanizacyjne.

Nasz cel

Naszym priorytetem jest dokładne sprawdzenie stanu opon oraz likwidacja wszelkich nieprawidłowości. Do monitorowania zużycia i przebiegu opon klienta używamy specjalistycznej bazy informatycznej. Dzięki temu możemy nadzorować i informować klientów o nadchodzącej wymianie opon lub ich serwisie. Bazę pojazdów udostępniamy w formie pisemnej lub elektronicznej. Oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania w zakresie ich naprawy, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

Co nas odróżnia od klasycznych wulkanizacji?

Serwis opon 24h pozwala ograniczyć konieczność zakupu i wymiany opon do minimum. W dłuższej perspektywie skorzystanie z mobilnej wulkanizacji jest sporą oszczędnością zarówno czasu, jak i funduszy. Naszą misją jest doradztwo i serwis opon 24 h na dobę. Zaufanie klientów zdobywamy rzetelną pracą oraz uczciwością. Współpracując z serwisem Pneumaster, zapłacicie Państwo wyłącznie za to, co zostało zrobione. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Stosujemy rygorystyczne procedury, dzięki którym właściciel firmy, zarządca floty, a także kierowcy mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy, że zadbamy o wszystkie szczegóły, które mają wpływ na jakość Państwa opon.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • oferujemy możliwość wymiany opon od ręki na terenie Twojej posesji, bez konieczności oczekiwania w kolejkach,
  • zawsze sprzątamy po swojej pracy, a także proponujemy klientom możliwość zabrania starych i zużytych opon,
  • możemy pomóc Ci rozwiązać problemy z ogumieniem zarówno na trasie, jak i w domu lub firmie,
  • proponujemy ceny konkurencyjne w stosunku do stacjonarnych zakładów wulkanizacji,
  • jesteśmy pasjonatami motoryzacji i chętnie podejmujemy trudne wyzwania!