Całodobowa wulkanizacja

opony ciężarówki

Prowadzimy całodobową wulkanizację na terenie Poznania i okolic. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technik dbamy o stan ogumienia (opon dętkowych oraz bezdętkowych) w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem do szybkiej, profesjonalnej naprawy lub wymiany opon. Montujemy również nowe modele i weryfikujemy ich jakość. Dobór opon zawsze dostosowany jest do konkretnego pojazdu i jego wymagań. W skład usług wulkanizacyjnych naszego serwisu wchodzi również wyrównywanie ciśnień w oponach oraz ich wyważanie. Wymieniamy opony na felgach stalowych i aluminiowych, a także zajmujemy się przekładką oraz pompowaniem kół.

Szybka, sezonowa wymiana opon

Zajmujemy się wymianą opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Dobrze wiemy, że nowy sezon drogowy potrafi nieraz zaskoczyć kierowców. Nie należy wtedy zwlekać z kontaktem z odpowiednim warsztatem, ponieważ prowadzenie pojazdu na oponach letnich w zimę jest po prostu niebezpieczne. Dlatego w naszym serwisie błyskawicznie wymienimy Państwu opony, adekwatne do obecnego sezonu. Tym sposobem warunki na drogach nie będą stanowiły żadnego problemu podczas prowadzenia pojazdu.

Sprzęt, którego używamy w procesie wulkanizacji

Dbamy o to, aby usługi wulkanizacyjne świadczone przez nasz serwis w Poznaniu były na jak najwyższym poziomie. Jest to powód, dla którego używamy profesjonalnego sprzętu. W jego skład wchodzą między innymi:

  • montażownica – służy do nakładania oraz ściągania opon na felgi,
  • wyważarka – jej funkcja to kontrola i poprawa wyważenia koła,
  • kompresor – dzięki niemu możliwe jest napompowanie kół.

Dysponując specjalistycznymi materiałami i narzędziami, skutecznie wymieniamy opony ciężarowe oraz osobowe. Zapraszamy do kontaktu.