Wymiana opon ciężarowych

opony ciężarówki

Zajmujemy się specjalistyczną wymianą opon ciężarowych na terenie Poznania i okolic. W naszej pracy stawiamy na pełną mobilność i dostępność usług 24 h na dobę. Jako całodobowy serwis opon dojeżdżamy do miejsca wskazanego przez klienta – może to być parking, siedziba firmy, czy też inny, dowolny obszar będący w rejonie naszych działań. Warto podkreślić, że nasi fachowcy wymieniają opony w pojazdach ciężarowych oraz samochodach osobowych wedle jasno sprecyzowanej metodyki. Wszystkie prace wykonujemy w pełni profesjonalnie, przy użyciu nowoczesnego oraz wysokiej jakości sprzętu.

Dlaczego mobilny serwis opon ciężarowych to dobry wybór?

Wybór mobilnego serwisu opon ciężarowych wiąże się z szeregiem korzyści. Przede wszystkim jest to nieoceniona pomoc w przypadku problemu z oponą w drodze. Dzięki sprawnemu, szybkiemu wykonaniu mobilnej usługi wulkanizacyjnej samochód ciężarowy niemal od razu jest gotowy do dalszej jazdy. Nasz mobilny serwis ma na wyposażeniu nowoczesny technologicznie sprzęt, dzięki któremu fachowcy są w stanie wyeliminować na miejscu awarii niemal każdy rodzaj problemu z oponą czy kołem. Wymieniamy opony ciężarowe oraz wykonujemy szereg innych, niezbędnych prac wulkanizacyjnych, umożliwiając kierowcom powrót na drogę. Dzięki naszemu szybkiemu, profesjonalnemu działaniu samochód ciężarowy niemal od razu jest gotowy do dalszej jazdy. Minimalizowanie strat związanych z postojami to jedna z największych zalet serwisu opon ciężarowych. Inną ważną zaletą, o której warto wspomnieć, jest możliwość skontrolowania ogumienia całej floty aut znajdujących się na wyposażeniu firmy np. transportowej. Właściciele firm są w tej sytuacji zwolnieni z konieczności przyprowadzania pojazdów do stacjonarnego punktu wulkanizacyjnego.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i atrakcyjne ceny

Mobilny serwis opon ciężarowych ma wiele zalet i zdecydowanie przewyższa usługi stacjonarne. Najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać, jest skorzystanie z oferty naszej firmy. Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na realizację usługi w terenie. W krótkim czasie doświadczeni profesjonaliści przyjadą na wyznaczone miejsce, aby zmienić oponę. Zapewniamy indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klientów, a przy tym realizujemy swoje usługi w konkurencyjnych cenach. Powyższe czynniki sprawiają, że nasza grupa klientów stale się powiększa.

Mobilny warsztat dostępny 24 h na dobę

Problem z oponą na drodze może przydarzyć się w każdej chwili, o czym przekonał się niejeden kierowca. Nasz serwis opon ciężarowych jest otwarty całodobowo, a pracownicy pozostają w pełnej gotowości przez siedem dni w tygodniu. W przypadku niespodziewanej awarii podczas prowadzenia tira, nie muszą Państwo martwić się o dostępność warsztatu. Po skontaktowaniu się z naszym mobilnym serwisem opon – zostaną podjęte wszelkie działania, aby jak najszybciej pojazd był zdolny do dalszej jazdy. Działaniom naszego warsztatu opon ciężarowych i osobowych przyświeca jeden główny cel – pomoc dla klienta niezależnie od dnia i godziny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.