Wymiana opon ciężarowych

opony ciężarówki

Zajmujemy się wymianą opon ciężarowych na terenie Poznania i okolic. Oferujemy usługi mobilne z dojazdem do klienta we wskazane przez niego miejsce: na parking, pod siedzibę firmy czy w rejon awarii. Ogół prac wykonujemy w pełni profesjonalnie, przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Dlaczego mobilny serwis opon ciężarowych?

Mobilny serwis opon ciężarowych to szereg korzyści wynikających z oszczędności czasu i pieniędzy klientów. Korzystanie z naszego serwisu pozwala ograniczyć konieczność zakupu nowego ogumienia do niezbędnego minimum. Do klientów dojeżdżamy znakomicie wyposażonymi autami, zdolnymi do wykonania wymiany opon oraz szeregu innych prac wulkanizacyjnych. Dzięki wykonywaniu prac szybko i sprawnie samochód ciężarowy niemal od razu może wrócić do pracy. Minimalizowanie strat związanych z postojami to jedna z największych zalet serwisu opon ciężarowych. Inną ważną zaletą, o której warto wspomnieć jest możliwość skontrolowania ogumienia całej floty aut znajdujących się na wyposażeniu danej firmy np. transportowej. Właściciele firm nie są w tej sytuacji zmuszani do odwiedzin stacjonarnego punktu wulkanizacyjnego z każdym pojazdem oddzielnie.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i atrakcyjne ceny

Zalety mobilnego serwisu opon ciężarowych można byłoby wymieniać dalej, jednak najlepszym sposobem na przekonanie się o jego przewadze nad serwisem stacjonarnym jest skorzystanie z usług naszej firmy. Wystarczy wykonać telefon i umówić wizytę. Zapewniamy szybką realizację zleceń przez doświadczonych profesjonalistów. Indywidualne podejście i atrakcyjne ceny sprawiają, że z naszych usług korzysta stale powiększająca się grupa klientów.

Oprócz naprawy ogumienia w samochodach ciężarowych, zajmujemy się także serwisem opon w pojazdach osobowych. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.