Referencje i szkolenia w serwisie opon ciężarowych

wymienia koła

Ogromnym atutem serwisu opon ciężarowych Pneumaster jest wykwalifikowana obsługa. Pracownicy naszego zespołu to fachowcy, którzy odbyli liczne szkolenia z dziedziny wulkanizacji.

 

Dlaczego my?

Kluczową zaletą naszego serwisu jest elastyczność. Działamy 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Warto także zaznaczyć, że dojeżdżamy w wybrane przez klienta miejsca. Dzięki temu nie muszą Państwo tracić czasu na przyjazd do naszego zakładu. A w przypadku kryzysowych sytuacji, szybko zareagujemy.

Drugą kwestią, którą należy podkreślić, jest wyposażenie. Do dyspozycji mamy niezbędny sprzęt do sprawnej wymiany opon ciężarowych. Są to maszyny i narzędzia, które spełniają wszystkie prawne wymagania.

Jednak nawet najlepszy sprzęt nie na wiele się zda bez specjalistów, którzy go obsługują. W naszej kadrze mamy wysoko wyszkolonych pracowników, którzy szybko zdiagnozują problem, dopasują odpowiednie rozwiązanie i przeprowadzą kompleksową naprawę.

Dzięki temu mogą wykonywać prace na najwyższym poziomie, zgodnie z przyjętymi standardami. O klasie specjalistów serwisu opon ciężarowych Pneumaster przekonało się już wielu klientów w całej Polsce. Ich satysfakcję z obsługi poświadczają poniższe referencje. Zapraszamy do lektury!