Usługi wulkanizacji

Sprawdź i skorzystaj z naszej oferty

wymiana koła

Świadczymy usługi wulkanizacji w Poznaniu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z serwisem i wymianą opon w samochodach osobowych oraz ciężarowych. Ogół prac wykonywany jest przez doświadczonych mechaników posiadających fachową wiedzę na temat ogumienia. Wulkanizacja to proces naprawy i serwisu opon. To dziedzina, która dotyczy każdego kierowcy. W Poznaniu mamy jedną z najlepszych ofert. Jesteśmy ekspertami w mobilnym serwisie opon. Wybierając nas, zyskujesz komfort i oszczędność czasu.

Usługi wulkanizacji to nie tylko wymiana opon. To kompleksowa diagnostyka ogumienia. Sprawdzamy stan bieżnika, ciśnienie i wiele więcej. Wulkanizacja obejmuje także naprawę uszkodzonych opon. Dzięki nowoczesnym technologiom, proces jest szybki i skuteczny. Mobilny serwis to nasza specjalność. Dojeżdżamy do klienta, gdziekolwiek jest. Oszczędzasz czas i paliwo. Mobilność to przewaga. Obsłużymy więcej aut w jednym miejscu. Idealne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych.

W sytuacjach awaryjnych, jesteśmy do dyspozycji. Uszkodzona opona w trasie? Nie ma problemu. Z naszą pomocą wrócisz szybko na drogę. W razie potrzeby wykonujemy naprawę na miejscu. Używamy specjalistycznych zestawów naprawczych. Szybkość i skuteczność to nasze priorytety. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Usługi wulkanizacji u nas to gwarancja jakości. Dbamy o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów. Każda usterka jest dla nas ważna.

Zużyte opony zabieramy do utylizacji. Dbamy o środowisko. Wulkanizacja to nie tylko serwis, ale i odpowiedzialność. Nasza firma oferuje również serwis opon ciężarowych. Kompleksowa oferta to nasz atut. Prowadzona przez nas całodobowa wulkanizacja nie ustaje w pracy w żadnym dniu w roku. Jesteśmy dostępni dla klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. O każdej porze można się do nas zgłosić i uzyskać profesjonalną pomoc wulkanizacyjną.

Ogromną zaletą mobilnej wulkanizacji jest serwis oponświadczony dla klientów na terenie Poznania i okolic. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w problemie z oponami w wyznaczonym przez klienta miejscu. Dojeżdżamy, diagnozujemy problem i rozwiązujemy go bez potrzeby wizyty w warsztacie.

Rozwiązujemy problemy z oponami w samochodach osobowych i ciężarowych

Bez względu na to, czy problem z ogumieniem dotyczy samochodu osobowego czy ciężarowego, nasza pomoc obejmuje całodobowe usługi wulkanizacji w obu typach pojazdów. To nasz wielki atut i przewaga nad konkurencyjnymi wulkanizatorami. Wymiana opon ciężarowychdaje możliwość sprawdzenia większej grupy samochodów pod kątem sprawności opon za jednym razem, bez konieczności odstawienia ich do warsztatu i długiego oczekiwania na wyniki kontroli.

Wymienione przykłady to tylko kilka z naszych zalet, dzięki którym nasza mobilna wulkanizacja jest przyjazna klientom. Nasze mocne strony to także fakt iż:

 • tworzymy i prowadzimy bazy pojazdów,
 • doradzamy i wydajemy opinie z podstawami prawnymi na temat opon, także podczas konfrontacji z Policją i Inspekcją Transportu Drogowego,
 • gwarantujemy profesjonalny dobór opon do warunków pracy pojazdów,
 • montujemy opony zakupione przez klienta oraz weryfikujemy prawidłowość zakupu,
 • świadczymy usługi wydłużające eksploatację opon już używanych w firmie do 30%,
 • zalecamy, sugerujemy i analizujemy z odpowiednim wyprzedzeniem w czasie,
 • wymieniamy opony ciężarowe,
 • mamy dostęp do opon wszystkich marek oraz zapewniamy atrakcyjne rabaty na poszczególne grupy produktów,
 • oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy, dostosowane indywidualnie do możliwości klienta,
 • dostarczamy opony odnawiane na gorąco na Państwa lub naszym karkasie (bardzo drastyczna weryfikacja karkasów, gwarantująca najwyższy poziom odnowienia),
 • karkasy odbieramy na podstawie dokumentu oraz informujemy pisemnie o jego weryfikacji. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie cena jednego karkasu ciężarowego wynosi ponad 200 zł,
 • nie polecamy opon bieżnikowanych na zimno gorszej jakości,
 • nie podejmujemy się prac, za które nie możemy wziąć odpowiedzialności gwarancyjnej, prawnej i technicznej,
 • dążymy do jak najdłuższego wykorzystania opon zgodnie z przepisami kodeksu drogowego i bezpieczeństwa,
 • pracujemy u klienta i na życzenie w jego obecności. Obszernie informujemy o szczegółach wykonywanych czynności,
 • budujemy relacje długoterminowe. Ze względu na wysoką jakość naszych usług bierzemy odpowiedzialność za wcześniej dokonane działania, zalecenia i montaże.

Wyposażenie wulkanizacji

Realizacja usług wulkanizacyjnych na tak wysokim poziomie nie byłaby możliwa gdyby nie profesjonalny sprzęt do konserwacji i naprawy opon. Wyposażenie mobilnej wulkanizacji naszej firmy obejmuje między innymi montażownice do wymiany opon w samochodach osobowych i ciężarowych, a także wyważarki do mobilnego wyważania kół. Ponadto dysponujemy specjalnymi pistoletami to pompowania opon z legalizacją. Jest to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na uzupełnienie brakującego powietrza w oponie do samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego. W wyposażeniu naszej firmy serwisowej nie mogło również zabraknąć materiałów do naprawy uszkodzonego ogumienia. Doskonale sprawdzają się one w przypadku uszkodzeń mechanicznych, takich jak przecięta ściana boczna lub przebita opona. Do innych sprzętów i akcesoriów, z których na co dzień korzystamy w naszej pracy, należą: narzędzia do wymiany kół i opon, kompresory powietrza oraz agregaty prądotwórcze. Zachęcamy do wygodnego kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail.