Serwis opon w samochodach osobowych

wymiana opon

Wykonujemy profesjonalny serwis opon w samochodach osobowych na terenie Poznania i okolic. Prowadzimy usługi mobilne, dojeżdżamy do klienta w wybrane przez niego miejsce. Diagnozujemy i rozwiązujemy problemy związane z ogumieniem, a następnie sprzątamy miejsce pracy i wracamy do siebie.

Mobilny serwis opon 24h

Nasze usługi realizujemy nieprzerwanie przez cały rok. Mobilny serwis opon 24h to pewność pełnej dostępności naszych pracowników dla klientów niezależnie od czasu i miejsca. Jesteśmy specjalistami z branży wulkanizacyjnej, posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z rożnymi markami samochodów. Opony nie mają przed nami żadnych tajemnic. Naprawiamy bieżące usterki związane z konkretną oponą, sprawdzamy stan ogumienia w pozostałych kołach i w razie potrzeby dokonujemy ich napraw. Korzystanie z usług serwisu opon 24h to oszczędność przede wszystkim czasu, ale także pieniędzy klientów.

Usługi przeprowadzane szybko i sprawnie

Serwis opon w samochodach osobowych to nie tylko wymiana ogumienia, ale także wyważenie i sprawdzenie zbieżności kół, kontrola geometrii zawieszenia i inne usługi wulkanizacyjne. Ogół prac przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, gwarantującego serwis wykonany szybko i sprawnie. Wiemy, że nasza praca wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo kierowców i pasażerów, dlatego nie lekceważymy żadnej usterki, a usługi wykonujemy kompleksowo. Zużyte opony zabieramy ze sobą i poddajemy utylizacji.

Zajmujemy się naprawą ogumienia w samochodach osobowych, ale nasza firma prowadzi również serwis i wymianę opon ciężarowych. Zachęcamy do kontaktu w przypadku problemów wulkanizacyjnych.