Misja firmy Pneumaster - wulkanizacja całodobowa

Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

mechanik samochodowy
Dlaczego serwis mobilny?
Przyjeżdżając do serwisu ciężarowego jesteście w stanie sprawdzić tylko i wyłącznie dany pojazd. Korzystając z serwisu mobilnego macie możliwość sprawdzenia w jednym miejscu wszystkich dostępnych na placu pojazdów. czytaj wiecej

Wulkanizacja całodobowa oznacza pracę w każdych warunkach, przez 24 godziny na dobę, również bezpośrednio u klienta. Naszą misją jest skuteczne naprawienie Państwa opon. Zapraszamy do współpracy!

 

Dlaczego serwis mobilny?

Miejsca takie jak serwis ciężarowy umożliwiają sprawdzenie tylko danego rodzaju pojazdu. Korzystając z serwisu mobilnego, zadbacie Państwo zarówno o samochody osobowe, jak i wymianę opon ciężarowych. Gwarantujemy sprawną obsługę dostosowaną do danego modelu pojazdu. Dojeżdżamy we wskazane miejsce.

 

Nasza misja

Naszym priorytetem jest dokładne sprawdzenie stanu opon oraz ich ewentualna naprawa. Do monitorowania zużycia i przebiegu opon klienta używamy specjalistycznej bazy informatycznej. Dzięki temu możemy nadzorować i informować klientów o nadchodzącej wymianie opon lub ich serwisie. Bazę pojazdów udostępniamy w formie pisemnej lub elektronicznej. Oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania w zakresie ich naprawy, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

 

Co nas odróżnia od klasycznych wulkanizacji?

Serwis opon 24h pozwala ograniczyć konieczność zakupu i wymiany opon do minimum. W dłuższej perspektywie skorzystanie z wulkanizacji całodobowej jest sporą oszczędnością zarówno czasu, jak i funduszy. Naszą misją jest doradztwo i serwis opon 24 h na dobę. Zaufanie klientów zdobywamy rzetelną pracą oraz uczciwością. Współpracując z serwisem Pneumaster, zapłacicie Państwo wyłącznie za to, co zostało zrobione. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Stosujemy rygorystyczne procedury, dzięki którym właściciel firmy, zarządca floty, a także kierowcy mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy, że zadbamy o wszystkie szczegóły, które mają wpływ na jakość Państwa opon.