Misja firmy Pneumaster - Wulkanizacja całodobowa

Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

mechanik samochodowy
Dlaczego serwis mobilny?

Przyjeżdżając do serwisu ciężarowego jesteście w stanie sprawdzić tylko i wyłącznie dany pojazd. Korzystając z serwisu mobilnego macie możliwość sprawdzenia w jednym miejscu wszystkich dostępnych na placu pojazdów.

czytaj wiecej

Wulkanizacja całodobowa oznacza pracę w każdych warunkach, przez 24 godziny na dobę, również bezpośrednio u klienta. Priorytetem jest badanie, nadzór i opieka nad oponami klienta. Baza informatyczna o oponach naszych klientów, monitorująca zużycie i przebiegi opon to nasze narzędzie pracy. Dzięki temu możemy nadzorować i informować klientów o nadchodzącej wymianie lub serwisie opon w pojazdach. Bazę pojazdów udostępniamy w formie pisemnej lub elektronicznej. Dzięki niej oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania w zakresie naprawy opon, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

Co nas odróżnia od klasycznych wulkanizacji?

Działania prowadzone przez nasz mobilny serwis opon 24h sprawiają, że nie ma potrzeby zakupu opon tak często i w takiej cenie jak do tej pory praktykowaliście. Naszą misją jest doradztwo i serwis mobilny. Zaufanie klientów zdobywamy własną pracą, rzetelnością i uczciwością. Współpracując z serwisem Pneumaster, zapłacicie Państwo wyłącznie za to, co zostało zrobione. W naszej pracy nie ma ukrytych kosztów. Stosujemy rygorystyczne procedury, dzięki którym właściciel firmy, zarządca floty, a także kierowcy mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy dbałość o bezpieczeństwo użytkowania serwisowanych przez nas opon.