Żadna opona nam niestraszna! Wymienimy ją w dowolnym miejscu

kobieta wymienia oponę samochodową

Uszkodzenie opony w pojeździe zagraża bezpieczeństwu kierowcy i innych użytkowników drogi. W takiej sytuacji samochód nie nadaje się do dalszej jazdy i wymaga odprowadzenia do serwisu. Na pomoc zwykle jednak trzeba czekać. Problem stanowi też znalezienie warsztatu wulkanizacyjnego, który od ręki zajmie się naprawą lub wymianą ogumienia. Rozwiązaniem w tej trudnej sytuacji jest skorzystanie z usług mobilnych serwisów wulkanizacyjnych. Sprawdź, w czym mobilny serwis wulkanizacyjny jest lepszy od stacjonarnych warsztatów.

Dlaczego warto skorzystać z usług mobilnego serwisu wulkanizacyjnego?

Mobilną wulkanizację w Poznaniu i okolicach oferuje firma Pneumaster. Zajmujemy się serwisem opon wszystkich pojazdów, w tym szczególnie samochodów ciężarowych. Nasza oferta obejmuje nie tylko naprawę, ale także wymianę ogumienia. Jakie korzyści niesie współpraca z nami? Oto najważniejsze z nich:

  • całodobowa pomoc 365 dni w roku

Działamy niezależnie od pory dnia i nocy. Nie zostawiamy kierowców w potrzebie nawet w niedziele i święta. Zapewniamy wsparcie w każdym momencie i jesteśmy do dyspozycji najszybciej jak to tylko możliwe po przyjęciu zgłoszenia.

  • serwis opon w dowolnym miejscu

Naprawą lub wymianą opon zajmujemy się we wskazanym przez Klienta miejscu. Dojeżdżamy wszędzie – na miejsca awarii oraz pod konkretny adres. Oferujemy też dojazd do firm transportowych, gdzie jesteśmy w stanie skontrolować ogumienie całej floty samochodowej.

  • kontrola i wymiana ogumienia we wszystkich pojazdach

Nasze usługi realizujemy niezależnie od typu pojazdów. W przeciwieństwie do stacjonarnych serwisów w czasie jednego zlecenia jesteśmy w stanie dokonać przeglądu i naprawy ogumienia wszystkich pojazdów znajdujących się w danym miejscu.

  • kompleksowa i sprawna obsługa

Natychmiastowo realizujemy zlecenia, dzięki czemu ograniczamy stratę czasu kierowców oraz minimalizujemy straty finansowe wynikające z przestojów w pracy. Stawiamy diagnozę i na miejscu podejmujemy się naprawy. Po realizacji usługi sprzątamy miejsce pracy i zabieramy ze sobą zużyte ogumienie w celu poddania go bezpiecznej utylizacji.