Zalety korzystania z mobilnego serwisu opon

serwis opon

Problem z ogumieniem nie musi już oznaczać przestojów w pracy ani długiego oczekiwania na swoją kolej w stacjonarnych serwisach wulkanizacyjnych. Pogorszenie przyczepności, pęknięcia czy może sezonowa wymiana opon? Rodzaj awarii oraz zadania do wykonania nie ma znaczenia, jeśli jako właściciel lub zatrudniony kierowca zdecydujesz się skorzystać z usług mobilnego serwisu opon. Mobilne usługi wulkanizacyjne to takie, z których możesz skorzystać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nie musisz nigdzie jeździć, gdyż pomoc przyjedzie bezpośrednio do Ciebie. Dlaczego warto rozważyć taką usługę? Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą mobilna wulkanizacja.

Mobilna wulkanizacja – dlaczego warto z niej korzystać?

Największą zaletą mobilnej wulkanizacji jest to, że w przypadku uszkodzenia ogumienia nie musisz martwić się transportem auta do serwisu. Wystarczy, że skontaktujesz się z mobilnym wulkanizatorem, a ten przyjedzie pod wskazany adres lub na miejsce awarii i od ręki zajmie się naprawą. Mobilny serwis opon szybko radzi sobie z usterką, co sprawia, że po krótkim czasie oczekiwania możesz ponownie ruszyć w trasę. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, ale i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć np. na holowanie czy auto zastępcze. Ponadto z usług mobilnych wulkanizatorów, które oferuje np. mobilny serwis opon ciężarowych w Poznaniu – Pneumaster możesz korzystać przez całą dobę.

Fachowcy dojadą do Ciebie wszędzie i o każdej porze. Atutem mobilnego serwisu opon jest też pełne wyposażenie, zwykle niczym nieróżniące się od sprzętów i narzędzi, którymi dysponują serwisy stacjonarne. Fachowcy dojeżdżają na miejsce awarii dobrze wyposażonymi pojazdami, dzięki czemu kompleksowo mogą zająć się naprawą. Taka usługa znacząco nie odbiega cenowo od kosztów stacjonarnego serwisu, a mimo to gwarantuje dużo większy komfort. Co więcej, dużą zaletą korzystania z mobilnych usług wulkanizatorów jest to, że zamawiając serwis, możesz skontrolować ogumienie całej floty, którą dysponuje Twoja firma transportowa.  Dzięki temu unikniesz wyjazdów do serwisu z każdym autem oddzielnie.