Całodobowa wulkanizacja – Nasza misja

Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

mechanik samochodowy
Dlaczego serwis mobilny?

Przyjeżdżając do serwisu ciężarowego jesteście w stanie sprawdzić tylko i wyłącznie dany pojazd. Korzystając z serwisu mobilnego macie możliwość sprawdzenia w jednym miejscu wszystkich dostępnych na placu pojazdów.

czytaj wiecej

Całodobowa wulkanizacja oznacza pracę w każdych warunkach, również bezpośrednio u klienta. Priorytetem jest badanie, nadzór i opieka nad oponami klienta. Budowanie bazy, monitorowanie zużycia i przebiegów to nasze atuty. Bazę pojazdów udostępniamy w formie pisemnej lub elektronicznej. Dzięki niej oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania w zakresie naprawy opon, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

Co nas odróżnia od innych?

Działania prowadzone przez nasz mobilny serwis opon 24h sprawiają, że nie ma potrzeby zakupu opon tak często i w takiej cenie jak do tej pory praktykowaliście. Naszą misją jest doradztwo i serwis mobilny. Zaufanie klientów zdobywamy własną pracą, rzetelnością i uczciwością. Współpracując z serwisem PNEUMASTER zapłacicie Państwo wyłącznie za to, co zostało zrobione. W naszej pracy nie ma ukrytych kosztów.

Stosujemy rygorystyczne procedury, dzięki którym właściciel firmy, zarządca floty a także kierowcy mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy dbałość o bezpieczeństwo użytkowania serwisowanych przez nas opon.