Całodobowa wulkanizacja – Nasza misja

Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

bg - Całodobowa wulkanizacja – Nasza misja
Dlaczego serwis mobilny?

Przyjeżdżając do serwisu ciężarowego jesteście w stanie sprawdzić tylko i wyłącznie dany pojazd. Korzystając z serwisu mobilnego macie możliwość sprawdzenia w jednym miejscu wszystkich dostępnych na placu pojazdów.

czytaj wiecej

Naszą misją jest praca w każdych warunkach, bezpośrednio u klienta. Priorytetem jest badanie, nadzór i opieka nad oponami klienta. Budowanie bazy, monitorowanie zużycia i przebiegów to nasze atuty. Bazę pojazdów udostępniamy w formie pisemnej lub elektronicznej. Dzięki niej oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

Co nas odróżnia od innych?

Działania prowadzone przez nasz mobilny serwis opon 24h sprawiają, że nie ma potrzeby zakupu opon tak często i w takiej cenie jak do tej pory praktykowaliście. Naszą misją jest doradztwo i serwis mobilny. Zaufanie klientów zdobywamy własną pracą, rzetelnością i uczciwością. Współpracując z serwisem PNEUMASTER zapłacicie Państwo wyłącznie za to, co zostało zrobione. W naszej pracy nie ma ukrytych kosztów.

Stosujemy rygorystyczne procedury, dzięki którym właściciel firmy, zarządca floty a także kierowcy mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy dbałość o bezpieczeństwo użytkowania serwisowanych przez nas opon.